Train Conductor World

Arcade
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 150 MB
  • Version 1.12.3
  • Dil Türkçe
  • Firma The Voxel Agents
Train Conductor World macera oyunu İOS mobil cihazınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Train Conductor World macera oyunu İOS mobil cihazınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Kaliteli içerikler ile donatılmış olan Train Conductor World macera oyunu ile tren dünyasının içinde yer alacaksınız. Yani şçyleki trenlerin sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesi için tren yollarının kontrolünü sağlayacaksınız. Her hangi bir olası tren kazasına karşı almamız gereken önlemleri alıyoruz ve bunun önüne geçmeye çalışıyoruz.

İOS mobil cihazınızda keyif alarak oynayabileceğiniz Train Conductor World oyununa odaklanın oyunumuz hata kabul etmiyor. Elinizden geldiğince oyuna odaklanın ve tren yollarındaki hataları gidererek tren kazalarını önleyebilirsiniz. Avrupa'nın bir çok bölgesine seyahat ederek oradaki tren yollarını da elden geçirmeniz gerekebilir.

Oyunun ilk başlarında kontrol ettiğiniz tren sayısı az olması durumunda işler kolaylıkla halledilirken tren sayısının artması durumunda işle karışabilir. Bu tarz durumları da önceden düşünerek planını kurmanız gerekiyor. Oyunu başarmak tamamen size bağlı. Stratejinizi kazanmak üzerine kurarsanız oyunda başarılı olamanız kaçınılmazdır. Sizde trenlerin kontrolüne odaklanın ve başarılı bir iş çıkartın.

Train Conductor World indir
DİĞER SÜRÜMLER